Cateia Games
November 23, 2014, 06:39:32 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News: JOIN US ON FACEBOOK: http://facebook.com/cateiagames

Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kaptain Brawe (spoilers)  (Read 1321 times)
sinkews
Pedestrian
*

View Profile
« on: December 05, 2011, 11:57:09 PM »

Pozdrav.

Prije svega moram reći da kad sam saznao za ovu igru preko jednog hrvatskog časopisa znao sam da ju moram odigrati.
Sviđa mi se stil igre i za razluku od nekih nije mi velik nedostatak što igra nema voice acting.
Također ako sam dobro razumio igra je bila u izradi dosta dugo pa je pretpostavljam 4:3 omjer odabran dok su se monitori sa takvim omjerom koristili.

Igrajući igru naišao sam na nekoliko bugova:
1. U dijelu igre kad treba odvući Kraleka u engine room, ako se koristi opcija pitanja o motoru a ne o ruteru
igra se smrzne ili izađe na desktop.

2. Titanum box sa zvijezdom i moldom je nestao nakon što sam pokupio novi titanium box.
Pošto sam već prošao igru jednom znao sam što treba raditi pa čim sam ušao u špilju sam kombinirao stvari.

Ispričavam se ako je koji od ovih bugova ispravljen pošto imam steam verziju, a Valve je čini se spor kod ažuriranja stvari.
Znam da je do njih (Valve) ali ima li kakvih informacija kada bi se mogao očekivati update?
Krešimir Špes
Lead Programmer
Administrator
The Father
*

View Profile WWW
« Reply #1 on: December 06, 2011, 09:04:50 AM »

Bok,

1. rješeno u update-u. verzija 1.2.1 bi trebala biti svugdje već.

2. također

3. u 1.2.1 je dodana bolja podrška za widescreen, nije pravi widescreen ali dobro izgleda Wink

mislim da bi steam trebao već imati novu verziju, možete li provjeriti?

Krešimir Špes
Lead Programmer
sinkews
Pedestrian
*

View Profile
« Reply #2 on: December 06, 2011, 08:36:50 PM »

Hvala na odgovoru.
Što se tiće nove verzije na steamu je nažalost nema (trenutno je 1.0.0 dostupno).
« Last Edit: December 06, 2011, 08:42:41 PM by sinkews » Logged
Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Cateia Games